ΑυτοδιοίκησηΚορυφαία
Πρωτοχρονιάτικα κάλαντα και ευχές στον Περιφερειάρχη ΑΜΘ Χρήστο Μέτιο
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1920,h_1280/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2022/12/1-Ορχήστρα-ΧΧΙ-ΤΘΤ-1.jpg)
Πρωτοχρονιάτικα κάλαντα και ευχές από την ορχήστρα της ΧΧI Τεθωρακισμένης Ταξιαρχίας Κομοτηνής δέχθηκε ο Περιφερειάρχης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης κ. Χρήστος Μέτιος στην έδρα της Περιφέρειας στην Κομοτηνή.
Ο κ. Μέτιος ευχαρίστησε τα μέλη της μπάντας και ευχήθηκε το 2023 να είναι μία πραγματικά καλή χρονιά με υγεία, δύναμη, ευημερία και ειρήνη για όλο τον κόσμο.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_683/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2022/12/2-Ορχήστρα-ΧΧΙ-ΤΘΤ-1-1024x683.jpg)