Νέος άμισθος Αντιδήμαρχος Μαρώνειας Σαπών ο Μιχάλης Βασιλειάδης -“Ο Δήμος γυρίζει σελίδα” δηλώνει ο Δήμαρχος
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_901,h_1600/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2022/09/εικόνα_Viber_2022-09-26_11-42-52-151.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_577/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2022/09/εικόνα_Viber_2022-09-26_11-42-54-810-1024x577.jpg)
Με τον νέο άμισθο Αντιδήμαρχο κ. Μιχάλη Βασιλειάδη συναντήθηκε ο Δήμαρχος Μαρωνείας-Σαπών κ. Ντίνος Χαριτόπουλος στο γραφείο του στις Σάπες.
Η συναντίληψη των αυτοδιοικητικών προτεραιοτήτων, η διάθεση του νέου Αντιδημάρχου για προσφορά στον τόπο και το πλαίσιο αρχών που διαχρονικά υπηρετεί, αποτελούν εγγυήσεις επιτυχίας του έργου του.
Όπως δήλωσε ο Δήμαρχος Μαρωνείας-Σαπών κ. Ντίνος Χαριτόπουλος “Ο Δήμος γυρίζει σελίδα και οι πολίτες του το αντιλαμβάνονται. Η συλλογική προσπάθεια υλοποίησης του προγράμματος της δημοτικής αρχής ήδη αποδίδει καρπούς.
Η βελτίωση της καθημερινότητας των πολιτών, η αντιμετώπιση χρόνιων προβλημάτων και ταυτόχρονα η αξιοποίηση των τεράστιων ιστορικών και αναπτυξιακών του πλεονεκτημάτων απαιτούν τη συστράτευση όλων εκείνων των δυνάμεων του τόπου που μπορούν να καταστήσουν το όραμα ρεαλιστική πράξη”.