![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_567,h_567/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2021/10/240290087_1473048916421556_770262840738260734_n.jpg)
Οι εκλογές του Εμπορικού Συλλόγου Κομοτηνής πραγματοποιήθηκαν τη Δευτέρα 4 Οκτωβρίου 2021 με ηλεκτρονική ψηφοφορία , αλλά και με τη φυσική παρουσία των μελών του.
Για το Διοικητικό Συμβούλιο εκλέγονται :
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ
ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΚΑΣΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΤΕΟΣΙΑΝ ΕΔΟΥΑΡΔΟΣ
ΠΟΛΥΤΣΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
ΣΕΡΓΚΕΝΛΙΔΟΥ ΚΑΛΑIΤΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΚΑΣΠΑΡΙΑΝ ΤΑΤΙΟΣ
ΣΙΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ)
Η κατανομή των αξιωμάτων θα γίνει την ερχόμενη εβδομάδα αλλά θεωρείται βέβαιη μία ακόμη Προεδρική θητεία για την ,ομολογουμένως πετυχημένη ,νυν Πρόεδρο, Κική Κωνσταντινίδου.
Καλή επιτυχία σε όλους