ΚοινωνίαΚορυφαίαΡεπορτάζΣτραβάΤοπικές ειδήσεις
Κομοτηνή :επέτειος κυρίως με μπάνερς και σημαίες συλλόγων και πολιτών
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_960,h_718/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2021/03/164406222_275564944015260_3471550183481696023_n.jpg)
Σύλλογοι, δημοτική παράταξη και κάποιες μεμονωμένες πρωτοβουλίες πολιτών ,κυρίως διαμορφώνουν το κλίμα της επετείου των 200 χρόνων από την εθνική παλιγγενεσία: Πόντος Θρυλορίου,ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ,Σύλλογος Εφέδρων Αξιωματικών και κάποια γιγαντοπανό στην Περιφερειακή Ενότητα Ροδόπης αλλά και στο κτίριο της Περιφέρειας ΑΜΘ …Αν δεν υπήρχαν αυτά νομίζουμε ότι απλά θα ήταν μία καθημερινή μέρα η σημερινή….