![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1100,h_733/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2023/03/329238221_740585160800248_523678356402448659_n.jpg)
Εκτός από την νεαρή Ξυλαγανιώτισσα που αναφέρθηκε σε προηγούμενο ρεπορτάζ στο μοιραίο τρένο επέβαινε επίσης μια νεαρή Ιασμιώτισσα η οποία ευτυχώς είναι επίσης καλά στην υγεία της .Μάλιστα οι δύο κοπέλες είναι φίλες και ταξίδευαν μαζί στην Αθήνα γιοα να γιορτάσουν τα γενέθλια της πρώτης.
Η Π.Π. με καταγωγή από τον Ίασμο εργάζεται στη Θεσσαλονίκη και ταξίδευε και αυτή στο 5o βαγόνι της συγκεκριμένης αμαξοστοιχίας intercity.
Kαι οι δύο είχαν Άγιο…