![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1080,h_1921/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2022/11/ΑΦΙΣΑ-ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ-ΑΞΙΖΩ.png)
Η Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης και ο Συλλόγος Μέριμνας ΑμεΑ Νοητικής Υστέρησης Ν. Ροδόπης «Άγιοι Θεόδωροι», συνδιοργανώνουν και σας προσκαλούν να παρευρεθείτε στην επετειακή εκδήλωση για τα σαράντα χρόνια λειτουργίας του Συλλόγου, το Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 2022 και ώρα 19:00 στο Μέγαρο Μουσικής Κομοτηνής.
Η είσοδος για την εκδήλωση είναι ελεύθερη.
Θα τηρηθούν τα υγειονομικά πρωτόκολλα που προβλέπονται από τη νομοθεσία κατά του COVID-19. Κατά τη διάρκεια της παράστασης συστήνεται Η ΧΡΗΣΗ ΜΑΣΚΑΣ.