ΚορυφαίαΑθλητισμός
Την πρώτη νίκη της χρονιάς ψάχνει ο Πανθρακικός αύριο στο ΔΑΚ κόντρα στο Ορφάνι
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1080,h_1080/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2023/01/image-1.jpg)
O Πανθρακικός ψάχνει την πρώτη νίκη μέσα στο 2023 και υποδέχεται τον Μέγα Αλέξανδρο Ορφανίου την Τετάρτη 18 Ιανουαρίου στις 15:00 στο ΔΑΚ Κομοτηνής για την 11η αγωνιστική της Γ΄ Εθνικής.
Η ομάδα του Νίκου Μπαχαρίδη, προέρχεται από δύο σερί ήττες και θέλει να βάλει τέλος σε αυτό. Απέναντι θα βρεθεί μία ομάδα που διαθέτει ποιότητα και η βαθμολογική θέση δεν αντικατοπτρίζει την δυναμική της.
Σε αυτήν την προσπάθεια δεν περισσεύει κανείς! Ραντεβού την Τετάρτη στο ΔΑΚ Κομοτηνής