![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_576/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2023/06/Καλογιάννια-2019-εκκλησάκι.jpg)
Σας γνωρίζουμε ότι ο σύλλογος μας θα πραγματοποιήσει κι εφέτος τον εσπερινό με Αρτοκλασία, τη εορτή Γεννεσίου του Αγίου Ιωάννου του Προδρόμου στο φερόμενον Ιερόν Παρεκκλήσιον, << Γεννέσιου του Αγίου Ιωάννου του Προδρόμου >>, εντός του Παραδοσιακού Μουσειακού Σαρακατσάνικου Οικισμού, που βρίσκεται στο Γλυκονέρι ( Διασταύρωση Φαναρίου ) επί της Εθνικής Οδού Κομοτηνής – Ξάνθης, την Παρασκευή 23 Ιουνίου 2023 και ώρα 19.30.
Με τιμή
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Μορφωτικού Συλλόγου των Εν Θράκη Διαβιούντων Σαρακατσάνων