![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1587,h_2245/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2023/02/aimodosia_valentine_2023-1.jpg)
“Πάρε το ταίρι σου και έλα να δώσεις αίμα”. Μία όμορφη πρωτοβουλία ,για την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου της ομάδας e-Αιμοδότες και της Υπηρεσίας Αιμοδοσίας του Σισμανόγλειου Νομαρχιακού Νοσοκομείου Κομοτηνής
“Πάρε το ταίρι σου και έλα να δώσεις αίμα”. Μία όμορφη πρωτοβουλία ,για την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου της ομάδας e-Αιμοδότες και της Υπηρεσίας Αιμοδοσίας του Σισμανόγλειου Νομαρχιακού Νοσοκομείου Κομοτηνής