ΑυτοδιοίκησηΚορυφαία
Νέα σοβαρή υποψηφιότητα από την Ξυλαγανή ,η Χρύσα Ζαραβάτη στο συνδυασμό του νυν Δημάρχου Μαρώνειας Σαπών
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_640,h_1386/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2023/02/331474118_3674369912795060_1384117837483472584_n-1.jpg)
Νέα πρόσωπα με δυναμική, ευκρινές στίγμα και αποδοχή στις τοπικές τους κοινωνίες συμμετέχουν στον συνδυασμό του νυν Δημάρχου Μαρώνειας Σαπών Ντίνου Χαριτόπουλου ο οποίος φτιάχνει μια ομάδα δουλειάς για την επόμενη μέρα .Σήμερα παρουσίασε μία νέα γυναίκα από την Ξυλαγανή τη Χρύσα Ζαραβάτη αναφέροντας :”
Υποδεχόμαστε στο συνδυασμό μας την Χρύσα Ζαραβάτη από την Ξυλαγανή, μια νέα δυναμική και δημιουργική γυναίκα που θα βοηθήσει αποτελεσματικά σε μια ακόμα πιο παραγωγική νέα θητεία”