![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_752/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2023/03/4.jpg)
Λουλούδια για όλους , άφησαν οι λίγοι που βρέθηκαν στον Σιδηροδρομικό Σταθμό της Κομοτηνής το απόγευμα της Πέμπτης 2 Μαρτίου, εκφράζοντας θλίψη και θυμό για τον άδικο χαμό των δεκάδων συνανθρώπων μας που έχασαν την ζωή τους στις νεκροφόρες γραμμές .
Σιωπή επικρατούσε σε όλη τη διάρκεια της παρουσίας των συνδημοτών με κοινή διαπίστωση ότι θα έπρεπε να ήταν πολύ περισσότεροι, γιατί η διαμαρτυρία γεννά πίεση για αλλαγή, βελτίωση και ασφάλεια.
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_752/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2023/03/1.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_752/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2023/03/2.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_752/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2023/03/3.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_752/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2023/03/4.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_752/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2023/03/5.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_752/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2023/03/6.jpg)
![](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_webp,q_glossy,ret_img,w_1024,h_752/https://www.roinews.gr/wp-content/uploads/2023/03/7.jpg)
Κείμενο Φωτογραφίες maron news
ΥΓ να σημειωθεί ότι η πρωτοβουλία ανήκε στην δημοτική παράταξη “Σπάρτακος”